Objava

Collapse
No announcement yet.

Šta bi sve učinili za ljubav vašeg života ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Oprao isprskan carsaf, i mozda ocistio kadu od dlaka

    Comment


    • #17
      Bas sve, osim pranja carsafa i ciscenja dlaka
      [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
      Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

      Comment


      • #18
        Dosta toga, ali ne bas SVE !

        Comment


        • #19
          Prava ljubav je ona zbog koje se necemo sustinski promeniti i gde necemo izgubiti sebe. Prava ljubav je onda kada te neko prihvati takvu kakav jesi sa svim vrlinama i manama.I kao za sve u zivotu za tako se nesto vredi boriti,praviti kompromise jer je to zivot.A za svaki uspeh kao i za neuspeh potrebno je dvoje,tako da.......

          Comment


          • #20
            sve za ljubav ali kao sto je rekla sandra kako je moguce znati da je to ona prava i zar se ne misli to za svaku osobu u koju smo zaljubljeni? bar je lepo dok zaljubljenost traje

            Comment


            • #21
              svaka je ljubav prava onda kad je aktuelna... i uradila bih skoro sve... za njega

              Comment


              • #22
                Ako je ljubav, ona je prava u tom trenutku...Za nju se vredi boriti. Ali ima jedna stvar koju nikad ne treba učiniti...jer će ljubav i čar nestati...ne smeš prestati da voliš sebe i da budeš TI...
                Tvoja ljubav te voli baš takvu...i ti njega voliš baš takvog...
                Ako počneš da ličiš na njega, ako dišeš njegovim plućima, ako gledaš njegovim očima...tebe više nema, pa nema ni ljubavi njegovog života.
                Zato, nikad nemoj da činiš sve...samo ono što je potrebno da ljubav raste i da se razvija.
                Znam! Iskustvo...godine...
                Naučićeš

                Comment


                • #23
                  Hm..nema mi logike neke, majke mi...
                  Srecna sam ako sebe prepoznam u njemu...jer svi volimo sebe kroz druge..i te frekfencije su ono sto nas privlaci...i navodi na druzenje..prijateljstvo...ljubav..ili odbijanje(ako nema eha)
                  Ako to stima kod oboje-onda smo na 'konju'! Onda smo pronashli i uhvatili svoju senku-alterego..

                  Comment


                  • #24
                    ispekla bih mu jaja sigurno ....teska srca ali jednom bih ...nema sanse da to ne zasluzi kao moja ljubav
                    Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                    Comment


                    • #25
                      Ma kakva ljubav. Sve je sex i poezija.
                      Ako se ipak desi..
                      Leči se brakom.

                      Comment


                      • #26
                        Hanna...nema logike ni da zaboravis sta si volela pre njega, kakvu si muziku slušala...kakve su tvoje ambicije bile...interesovanja...
                        Nikada ni za koga ne treba ciniti sve...bas sve...jer on tada prestane da zeli i samo uzima...sve više i više.

                        Comment


                        • #27
                          Sve što mislim da bi bilo u mojoj moći da njemu bude lepo, da budem onaj delić sreće..puzzla koja nedostaje ..:-)

                          Comment


                          • #28
                            kad kazes "sve"
                            ne preteruj
                            nekad se sve obije o glavu

                            ===========

                            Comment


                            • #29
                              skuvala bih mu pasulj sa suvim rebrima

                              Comment


                              • #30
                                Citiat člana vikica069 Pogledaj Post
                                Hanna...nema logike ni da zaboravis sta si volela pre njega, kakvu si muziku slušala...kakve su tvoje ambicije bile...interesovanja...
                                Nikada ni za koga ne treba ciniti sve...bas sve...jer on tada prestane da zeli i samo uzima...sve više i više.
                                ko prica o logici kada je emocija u pitanju??? Eh, moja ti...

                                iebesh poeziju i molske arije..ako imash pajvana pored sebe koji cacka nozem zube i delje drvo u shumi(mozda ima dobar turbo sex??..a nije sve u sexu..ima nesto i u putovanjima po svetu i hedonizmu..naravno da na rad nisam gadljiva-ne nikako..no to nije tema ovog topikusa)

                                A uvek treba ciniti sebe radi...jer sebe volimo najvishe..a to drugi kapiraju pa nas zato obozavaju

                                Comment

                                Working...
                                X